YMT-Yacht Management Turkey - Kuşadası
Ana Sayfa / Yat Servisi

Yat Servis ve Bakım

Hobileri olmasına rağmen, birçok tekne sahibi yıl boyunca çalışmakta ve tekneleri ile ilgilenmek için çok az bir zamana sahipler. Denize açılmak için bir veya iki haftalık bir zaman fırsatı bulsalar dahi, teknenin ilk etapta güzel bir yolculuk için hazırlanması gerekir.

Yeni bir teknenin sahibi olsanız bile, marinadan ayrılmanız için en az iki gün gerekir ve unutmayın ki yolculuktan dönüşünüzden sonra dahi her zaman yapılacak bazı işler vardır.

Çoğu durumda, birşeyin daima onarılması veya bakımının yapılması gerekir.

Bu nedenle tatilinizin başında ve sonunda en az iki veya üç gün kaybedersiniz. Oysa ki bu günleri kaybetmek yerine, güzel bir koyda ya da sakin ve rahatlayabileceğiniz bir limanda geçirerek değerlendirebilirsiniz.İşte sizin için işe koyulduğumuz an

YMT – Yacht Management, normal şartlarda sadece çok iyi Charter şirketlerinden alabileceğiniz bir Yat Servis programını size eksiksiz bir şekilde sunar. Tek yapmanız gereken, geleceğiniz zaman bize haber vermek!

İç ve dış temizliği yapılmış ve yataklar hazırlanmƋş bir şekilde tekneniz “Gitmeye Hazır” olacak. Ayrıca, geç saatler de varmanƋz durumunda, isteklerinize göre sizin için ilk erzak teminini yapabiliriz.

Geri döndüğünüz de, uçuşunuzu konfirme ederiz ve dönüş transferinizi organize ederiz. Ayrıca, bir sonraki ziyaretinize kadar, teknenizde tamir edilmesi ve yenilenmesi gereken herşeyi tek tek not ederiz.

Kış mevsimi geldiğin de, teknenizi mükemmel durumda tutmak için zımpara, zehirli boya, parlatma, şişme bot, teknenin dışını kışa hazırlama ve bunlara benzer daha birçok gerekli işleri yaparız.
 

Bireysel Yat Servis ve Bakım Programlarımız

  • Tip A – "Herşey Dahil" Kış hizmeti dahil yıllık sözleşme" (PDF 82 Kb)
    (Detaylı bilgiler için lütfen bize ulaşın)

    Bu sözleşme, tüm halatlar ve tonoz bağlantılarını kontrol etmek, düzenli olarak havalandırma ve akü şarjı yapmak, motoru düzenli olarak çalıştırmak, güverte yıkamak ve yeni parçaları monte etmek gibi teknenizin tüm bakımını, yılın her zamanı teknenizi demirlemeyi ve tüm kış mevsimi hizmetlerini içerir.


  • Tip C – “Sezonluk Bakım Sözleşmesi" (PDF 39 Kb)
    (Detaylı bilgiler için lütfen bize ulaşın)

    Bu sözleşme motorun, akülerin, sintinenin, halatların ve tonoz bağlantılarının düzenli kontrolünü içerir.


Ek olarak;

Türkiye ya da Yunanistan geziniz boyunca herhangi bir bilgiye veya yardıma ihtiyacınız olması durumunda her zaman yanınızdayız!

Yat servisimiz ve programlarımız ile ilgili sorularınız için, lütfen   Navi Icon Bize Ulaşın!

pixelspace

YMT Owner Club

YMT Owner Club

Yacht Management Turkey

Your partner in Turkey

YMT-Yacht Management Turkey
Kuşadası

www.YMT-Turkey.com