YMT-Yacht Management Turkey - Kuşadası
Ana Sayfa / Ekibimiz

YMT-Yacht Management Yat Servisi Ekibi

Yat servis işin de uzun yıllara dayanan deneyim ve yksek motivasyonlu bir ekip, size profesyonel bir hizmet garanti eder.

Günter ve Esra Besenmatter, 2008 yılında YMT-Yacht Managementın Yat Servis Ekibini kurdu. Ana fikir, tekne sahiplerinin ve charter mşterilerinin yzde yz sadece tatillerine odaklanmaları ve YMTnin btn herşey ile ilgileneceği profesyonel bir yat servisi ve yat kiralama ssn Kuşadası blgesinde açmaktı.

Geçtiğimiz yıllarda, birçok tekne sahibi bu konseptin tatillerine getirebileceği muhteşem rahatlığı fark etti ve bize katıldı.

Sizin iin aık bir avantaj, YMT ekibinin yeleri yaptıkları işten gerekten keyif alıyorlar ve bu onlar iin sadece bir iş değil, aynı zamanda hayatlarının bir parası!

Sorunlarınızı dinliyoruz ve tm bunları zmek iin zmler bulmaya alışıyoruz!
Blgeyi ve insanları bilmemiz ve onların dilini konuşuyor olmamız size ve bize yardımcı olur. Bylece bilgi size direkt olarak ilk elden gelir.

Tm bunların haricinde, sonu olarak hepimiz birer denizciyiz!


YMT Ekibi Setur Marina Kuşadasında hizmet vermektedir


Team YMT

Gnter Besenmatter ve Esra Besenmatter

Gnter Besenmatter

Şirket ynetiminden sorumlu

Yat servis işinde 30 yıldır kaptan ve ynetici olarak alışmaktadır. Trk eşi Esra ile beraber yaşamakta ve alışmaktadır. 1993 yılından beri Trkiyede daimi olarak ikamet etmektedirler. Uzun yşllar ynetici olarak, bu alanda ok fazla deneyim ve bilgi sahibi oldu.


Esra Besenmatter

Şirket ile alakalı tm işlerden sorumlu

17 yıldan bu yana, Gnter Besenmatterın hem iş hem hayat arkadaşı olarak yanındadır. Trk vatandaşlığı ile; şirket, tekne sahibi ve misafirler adına yetkili makamlar ile iletişimden ve tm evrak işlerinin ynetiminden sorumludur.Team YMT

Emre ve Nilcan Gngrd

Emre Gngrd

YMTnin organizasyon ve teknik işlerinden sorumlu

YMTnin nemli bir blmnn başlangıcından bu yana, ilk olarak Charter departmanımızda ynetici olarak alıştı ve şuan da tekne sahiplerimizin teknelerinin teknik işlerinden sorumludur. İşine bağlı biri olarak ayrıca tm mşterilerimiz tarafından da sevilmektedir.

Eşi Nilcan ve oğlu Deniz ile beraber Kuşadasında yaşamaktadır.

 

Nilcan Gngrd

Teknelerin i bakım ve i dizayn kontrollerinden sorumlu.

Ekibimizin yeni yesi ama İstanbulda bydğ yıllarda, aileside bir tekne sahibi olduğu iin, tekneler de alışmaktan her zaman zevk aldı. Bu yıldan itibaren eşini takip ederek ekibimize katılmaya karar verdi.

Oğlu Deniz ve eşi Emre ile Kuşadasında yaşamakta ve alışmaktadır.

Herhangi bir sorunuz iin, ltfen   Navi Icon Bize Ulaşın


pixelspace

YMT Owner Club

YMT Owner Club

Yacht Management Turkey

Your partner in Turkey

YMT-Yacht Management Turkey
Kuşadası

www.YMT-Turkey.com